Tiimi päev looduses 5
Tiimi päev looduses 8
Tiimi päev looduses 1

WORKDAY GETAWAY

KUNI 65 OSALEJAT

Tõeline energia tuleb loodusest! Matk Aegviidu looduskaunitel radadel, suurepärased lõkkel valminud toidud ning mõnus olemine kolleegidega, millele lisab vürtsi üks eriline etteaste lõkke ääres. 

PAKETT SISALDAB

 • Rongisõit Tallinn – Aegviidu – Tallinn
 • Meeskonna koosoleku võimalus rongis 45 minutit
 • 2-tunnine temaatiline matk või 4-tunnine ellujäämiselementidega loodusmatk giidi juhendamisel
 • Suupisted enne matka ja korralik soe söök peale matka RMK lõkkeplatsil
 • Elav muusika lõkkeplatsil
 • Sinu ettevõtte logoga meenekotike kõikidele osalejatele
 • Foto– ja videograaf, kes Sinu seltskonna matka jäädvustab
 • Kuni 3-minutiline aftermovie kogu sündmusest
 • Sündmuse kogukestvus 6-9 tundi (olenevalt matka valikust)
 • Soulteami poolset sündmuse ettevalmistust, kohapealset organiseerimist ja vajalikke järeltegevusi peale sündmuse toimumist. 
WORKDAY GETAWAY HIND
kuni 14 300 €

– lõplik hind sõltub valitud nädalapäevast ja inimeste arvust 

– konkreetse pakkumise saadame 2 tööpäeva jooksul 

– paketi minimaalne ettetellimise aeg 14 päeva 

hinnale lisandub käibemaks 

– paketti kohandatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivatele COVID 19 piirangutele 

KÜSI PAKKUMIST!


  Vorm on kaitstud Google RECAPTCHA lahendusega: privaatsustingimused ja teenusetingimused.

  PÕNEVUS IGAL SAMMUL

  Millal Sina viimati metsas lõkke peal valmistatud toitu sõid? Aga looduses ringi jalutasid ja uusi põnevaid teadmisi kogusid? Just seetõttu pakumegi Sulle ja Sinu seltskonnale seda elamust ning kutsume Teid loodusesse mõnusat olemist ja üksteise seltskonda nautima.   

  Võta tiimiga üks nädalasisene pärastlõuna ning tule loodusesse! See väljasõit on eriline, sest saab alguse ühise meeleoluka rongireisiga, mis väljub Balti Jaama perroonilt. Rongisõit Aegviitu võtab aega tunnike, seega kui on vaja veel tööasju arutada, siis on võimalik seda teha ka rongis. Rongi saabudes anname igale osalejale Sinu ettevõtte logoga meenekoti, mis sisaldab neid asju, mida matka jooksul võib vaja minna. 

  LOODUSEST INSPIREERITUD

  Sinu seltskonna valida on 2 tunnine loodusmatk giidi juhtimisel põnevate teadmiste rajal või 4 tunnine matk, mis kätkeb endas metsas ellujäämiselementide tundma õppimist. Igaljuhul saab jalgsimatk olema põnev rännak, kus lisaks looduse ilule, saate kaasa ka põnevad teadmised kogu eluks. 

  Matkateekond jõuab lõpule lõkkeplatsil, kus on Sinu seltskonna jaoks valminud maitsev loodusest inspireeritud menüü. Hoolitseme selle eest, et kõhud oleksid täis ning janu ei kimbutaks. Loodus ise inspireerib, mistõttu on metsamenüü inspireeritud just kõigest sellest mis meie ümber ja natuke enamast.

  Kirsiks tordil on lõkke ääres elavat muusikat mängiv artist. 

  KÕIK ON ORGANISEERITUD

  Soulteam seisab hea selle eest, et Sinu sündmusel on iga pisimgi detail organiseeritud! Oleme enne sündmust Sinuga kontaktis ja räägime läbi sündmuse terviklahenduse, sobivad esinejad ning menüü. Seejärel teeme kõik ettevalmistused ja oleme olemas sündmuse päeval kohapeal, veendumaks, et Sinu sündmus kulgeb viperusteta. Peale sündmust võtame otsad kokku ning teostame kõik sündmusega seonduvad järeltegevused.   

  Tule ja naudi! Meile on oluline Sinu südamerahu, mistõttu ei pea Sina hoidma silma peal pisidetailidel, võibolla ei pea Sa nendega isegi mitte kursis olema. Soovime pakkuda Sinule ja Sinu seltskonnale vaid parimat elamust ja olemist. Korraldame Sinu eest kõik, kvaliteedis järele andmata! 

  Screenshot 2021-04-18 at 13.54.46
  Screenshot 2021-04-19 at 10.23.02
  Screenshot 2021-04-19 at 10.23.14