Soulteam on sarnaselt mõtlevate ja tegutsevate inimeste kollektiiv, kelle suurim kirg on sündmuste korraldamine ja üritusturundus. Alates 2012. aastast oleme loonud üle 2500 sündmuse, mis on teinud õnnelikuks üle 100 000 inimese.

 

Läbi oma kogemuste ja uuenduslike ideede loome kliendile tähendusrikkaid sündmuseid ja üritusturundusstrateegiaid, mis aitavad kaasa ettevõtte kasvule ning aja ja raha otstarbekale kasutamisele. Meie jaoks on iga sündmus ainulaadne võimalus luua positiivset mõju läbi personaalse lähenemise, ükskõik, kas tegemist on väiksema promotsioonikampaania või mastaabse piduliku vastuvõtuga.

Meie fookus on olla Sulle pikaajaline strateegiline partner, et iga sündmus Sinu tegevusplaanis saab mõtestatud vastavalt ettevõtte visioonile ja väärtustele. Tagame professionaalse projektijuhtimise, strateegia loomisest kuni sündmuse läbiviimiseni, vastavalt ettevõtte brändi iseloomule ja laiematele eesmärkidele.

Meie klientideks on ettevõtted, kes hindavad üritusturundusest tulenevat väärtust, tähendusrikkust ja kasu oma tegevusele ning eesmärkide saavutamisele. Väärtustame kvaliteetseid kliendisuhteid ja koostööst sündivat sünergiat, mis tagab alati parima võimaliku tulemuse ja on osa Sinu ettevõtte suuremast eduloost.

Usume inimsuhete - see on edu võti

Usume, et heade suhete loomise ning hoidmise eelduseks on eelkõige iga inimese väärtustamine emotsionaalsel tasandil.

Me ei korralda üritusi – me loome sündmuseid

Pühendume kogu hingest sellele, et Sinu soovid täituksid, Sinu töötajad oleksid hoitud ning Sinu kliendid tunneksid ennast erilisena.

Oleme Sinu tiim, alati Sinu jaoks olemas

Kaasa meid, nagu Sa kaasad oma ettevõtte töötajaid ning me aitame kaasa Sinu isiklike ning äriliste eesmärkide saavutamisele.

Me viime Sinu eesmärgid ja unistused ellu

Mõtleme üheskoos välja lahendusi, kuidas Sinu inimesi emotsionaalsel tasandil liigutada, tänada ja inspireerida.

Soulteam_Triinu Toomela_3

Triinu Toomela

Tegevjuht

Mai_Soulteam

Mai Lepik

Projektijuht

Soulteam_Karin Saaliste_1

Karin Saaliste

Projektijuht

240426_Soulteam-Inission_Erlend_Štaub520-Edit

Regina Lukk

Projektijuht

SOULTEAM OÜ est-1
Soulteam EST
Aripaeva_TOP_ettevote_2021-1