Soulteam on kamp sarnaselt mõtlevaid ja tegutsevaid inimesi, kelle suurim kirg on sündmuste korraldamine ja üritusturundus.

Oleme üritusturundusvaldkonnas aktiivselt tegutsenud 2006. aastast ning selle aja jooksul korraldanud ligi 2500 sündmust, mis on teinud õnnelikuks üle 100 000 inimese. 

Tegutseme igapäevaselt üle Eesti, kuid omame kogemust sündmuste korraldamisel ka Baltikumis ning Soomes.

Soulteam_Triinu Toomela

Usume, et äri tehakse inimeste vahel ning head suhted on eduka äri alus

Triinu Toomela

Usume, et heade suhete loomise ning hoidmise eeldus pole pelgalt suure palgatšeki ulatamine töötajale ega allahindlusega arve kirjutamine kliendile, vaid eelkõige inimeste väärtustamine emotsionaalsel tasandil. Usume, et iga inimene on väärt tunnustamist, tänamist ja inspireerimist – nii ettevõtte töötaja, klient kui ka partner. Mitmesugused sündmused pakuvad meeldejäävaid emotsioone ja tunnustust ning nii on töötajatel ja klientidel võimalus suhelda väljaspool igapäeva töörutiini. Kõik see loob suurepärased eeldused headeks suheteks ning aitab Sinu äril olla jätkusuutlikult edukas.

Soulteam_Erle Allas

Meid inspireerib see, kui saame Sinu eesmärke ja unistusi ellu viia

Erle Allas

Oleme Sinu tiim! Juhenda meid, nagu Sa juhendad oma ettevõtte töötajaid, ning me aitame kaasa Sinu isiklike ning ärieesmärkide saavutamisele. Mõtleme üheskoos välja, kuidas Sinu inimesi emotsionaalsel tasandil liigutada, tänada ja inspireerida ning seejärel teeme Sinu unistused teoks!

Soulteam_Helina Järs

Me ei korralda üritusi – me loome sündmuseid

Helina Järs

Pühendume kogu hingest sellele, et Sinu soovid täituksid, Sinu töötajad oleksid hoitud ning Sinu kliendid tunneksid ennast erilisena.