Untitled design-7
Untitled design-7 copy 3
Screenshot 2021-04-21 at 14.04.29

ÖÖMATK LOODUSES

50 OSALEJAT

Öös on asjumüstikat, lugusid, valgust, hääli ja ilu. Tee oma meeskonnaga üks mõnus öine matk looduses, naudi olemist lõkke ääres ning sündmust, mis ilmselt kunagi ühelgi osalejal meelest ei lähe. 

PAKETT SISALDAB

 • 1,5-tunnine öösse suubuv jalgsimatk põnevate lugude saatel giidi juhendamisel Kaberneemes
 • Buss Tallinna kesklinnKaberneemeTallinna kesklinn
 • Kehakinnitus ja soe jook lõkkeplatsil
 • Laternad, küünlad, elav tuli
 • Lõkkeäärsed lood üllatusesinejalt
 • Igale osalejale meenekotike Sinu ettevõtte logoga
 • Fotograaf, kes kogu õhtuse ilu jäädvustab
 • Sinu sündmusest valmib kuni 3-minutiline video
 • Sündmuse kogukestvus 6 tundi (19.00 – 01.00)
 • Soulteam’i poolt meeskond kogu sündmust organiseerimas 
ÖÖMATK LOODUSES HIND
kuni 10 800 €

– lõplik hind sõltub valitud nädalapäevast ja inimeste arvust 

konkreetse pakkumise saadame 2 tööpäeva jooksul 

paketi minimaalne ettetellimise aeg 14 päeva 

hinnale lisandub käibemaks 

paketti kohandatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivatele COVID 19 piirangutele 

KÜSI PAKKUMIST!


  Vorm on kaitstud Google RECAPTCHA lahendusega: privaatsustingimused ja teenusetingimused.

  MATK, MIS TOIDAB HINGE

  Hilisõhtune metsarada tundub teistsugune ja omamoodi kutsuv, eriti, kui seda kõike saab nautida koos hea seltskonnaga. Teed näitavad kogenud matkajuhid, kes teavad, kuhu liikuda, kuidas liikuda ning oskavad igal sammul hoolitseda selle eest, et kõik sujuks turvaliselt. Neil on ka seltskonnale rääkida erinevaid põnevaid lugusid erakordsetest juhtumistest, ööelukatest kuni kummituslugudeni välja. 

  Öine mets ja sealsed hääled on midagi, mida me tavapäraselt ei koge ja kuhu me minna ei julge, seetõttu on öömatk kindlasti üks meeldejäävamaid sündmuseid kõigile osalejatele.

  LÕKKEÄÄRSED LOOD

  Peale jalgsimatka ootab Sinu seltskonda lõke, maitsvad suupisted ja soojad joogid. Oleme loonud kogunemisala lõkkeõhtule omases atmosfääris, et olla osa öö kaunist pimedusest, valgusest ja vaikusest. 

  Lõkke ääres loob meeleolu üllatuskülaline, kelle põnevad lood ning kerged muusikapalad sobivad öisesse vaikusesse ideaalselt ning on ilus punkt kogu matkale. Peale seda saab kodus tagasi olles uni olema magus ning järgnev päev muljeterohke 

  KÕIK ON ORGANISEERITUD

  Soulteam seisab hea selle eest, et Sinu sündmusel on iga pisimgi detail organiseeritud! Oleme enne sündmust Sinuga kontaktis ja räägime läbi sündmuse terviklahenduse, sobivad esinejad ning menüü. Seejärel teeme kõik ettevalmistused ja oleme olemas sündmuse päeval kohapeal, veendumaks, et Sinu sündmus kulgeb viperusteta. Peale sündmust võtame otsad kokku ning teostame kõik sündmusega seonduvad järeltegevused 

  Tule ja naudi! Meile on oluline Sinu südamerahu, mistõttu ei pea Sina hoidma silma peal pisidetailidel, võibolla ei pea Sa nendega isegi mitte kursis olema. Soovime pakkuda Sinule ja Sinu seltskonnale vaid parimat elamust ja olemist. Korraldame Sinu eest kõik, kvaliteedis järele andmata! 

  Untitled design-7 copy 4
  Untitled design-7 copy 5
  Untitled design-7 copy