nch-7
nch-6
nch-9
nch-3

MÜSTILINE ÕHTUSÖÖK NOA PEAKOKA SAALIS

KUNI 30 KÜLALIST

NCH’s ehk NOA restorani peakoka saalis on kõik justkui teistmoodi. Seal kohtuvad parimad maitsed, privaatne atmosfäär ja kõige erilisemad hetked! 

PAKETT SISALDAB

 • NOA restorani peakoka saali privaatset kasutust ainult Sinu seltskonnale 
 • 5-käiguline erimenüü NCH kokkadelt koos lauateenindusega
 • Tervitusjook ja alkoholivabad ning alkohoolsed joogid toidu kõrvale
 • Istumisega laudades
 • Akustilise kavaga astub ülesse õhtusse sobiv artist või duo ning esineb 2x30minutit (Nt Ott Lepland, Tanja ja Mikk, Sandra ja Jalmar Vabarna vms)
 • 1 õhtusse sobiv üllatusetteaste
 • Õhtujuht, kes kogu õhtut koos hoiab
 • Fotograaf
 • Sündmusest valmib kuni 3-minutiline video
 • Dekoratsioonid vastavalt temaatikale
 • Olemas kogu vajalik heli– ja valgustehnika
 • Sündmuse kestvus 5 tundi
 • Soulteami poolset sündmuse ettevalmistust, kohapealset organiseerimist ja vajalikke järeltegevusi peale sündmuse toimumist. 
MÜSTILISE ÕHTUSÖÖGI HIND
 kuni 15 000 €

– lõplik hind sõltub valitud nädalapäevast

konkreetse pakkumise saadame 2 tööpäeva jooksul 

paketi minimaalne ettetellimise aeg 14 päeva 

hinnale lisandub käibemaks 

paketti kohandatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivatele COVID 19 piirangutele 

KÜSI PAKKUMIST!


  KOHT,  MIS MEELITAB

  NOA restorani peakoka saal NCH on oma lummavate vaadete, kohalikust toorainest valmistatud maitseelamuste ning linna parimate signatuurkokteilidega üks Eesti restoranimaastiku lipulaevu. See on algusest lõpuni erakordne kogemus.   

  Detailideni läbimõeldud erimenüü koos spetsiaalselt kõrvale sobitatud jookidega, on toodud Sinuni parimate meistrite poolt. NCH puhul on tegemist 2020 aasta parima restoraniga Eestis, mistõttu saab Sinu seltskonnale osaks tõesti vaid parim!  

  Kirsiks tordil on restoranis merevaatega suured aknad ning imeline vaade Tallinna siluetile. 

  PROGRAMM, MIS KÕNETAB

  Sinu õhtusöök saab olema lisaks suurepärasele maitserännakule ka müstiline, sest loome Sinu õhtusse üllatusesinejate näol maagiat. 

  Saabudes restorani tunneb iga Sinu seltskonna liige, et ta on siia õhtusse väga oodatud. Õhtujuht tervitab külalisi ning hoiab üleval sündmuse tempot. Õhtusse sobiv artist teab, kuidas luua meeleolu selliselt, et see ei rööviks tähelepanu imeliselt toidult, kuid lisades Sinu seltskonna meelteanumasse iga noodiga juurde seda miskit, mis hinge toidab. Lisaks pikime sündmusele ka ühe müstilisust täis üllatusetteaste, mis on Sinu enda poolt valitud ja kohandatud vastavalt soovile 

  Foto ja videograaf teeb oma parima, et sellest õhtust jääksid alles parimad mälestused, mida video- ja fotopildis aegajalt taas meenutada! 

  KÕIK ON ORGANISEERITUD

  Soulteam seisab hea selle eest, et Sinu sündmusel on iga pisimgi detail organiseeritud! Oleme enne sündmust Sinuga kontaktis ja räägime läbi sündmuse terviklahenduse, sobivad esinejad ning menüü. Seejärel teeme kõik ettevalmistused ja oleme olemas NOAs sündmuse päeval kohapeal, veendumaks, et Sinu sündmus kulgeb viperusteta. Peale sündmust võtame otsad kokku ning teostame kõik sündmusega seonduvad järeltegevused 

  Tule ja naudi! Meile on oluline Sinu südamerahu, mistõttu ei pea Sina hoidma silma peal pisidetailidel, võibolla ei pea Sa nendega isegi mitte kursis olema. Soovime pakkuda Sinule ja Sinu seltskonnale vaid parimat elamust ja olemist. Korraldame Sinu eest kõik, kvaliteedis järele andmata! 

  nch-5
  nch-12
  nch-8