Oko 6
Oko 4
Oko 5
oko-1

KOKTEILIPIDU OKO’S

KUNI 80 KÜLALIST

Meeliülendav suvine kokteilipidu Sinu seltskonnale imeliste maitsete, mõnusa muusika ja lummava mereäärse vaatega. Lihtsalt tule ja naudi! 

PAKETT SISALDAB

 • Restoran OKO 2 ja 3. korrus 
 • Suurepärane itaaliahõnguline menüü OKO kokkadelt 
 • Tervitusjook ja alkohoolsed ning alkoholivabad joogid toidu kõrvale 
 • Istumisega laudades ja püstijala stiilis
 • Kokteilipeole omane atmosfäär ja dekoratsioonid
 • Toit serveeritud buffee stiilis
 • Showbaarman ja maitsvad kokteilid
 • Elav muusika 2x30minutit (Nt NÖEP, Sofia Rubina vm)
 • 1 sündmusele sobiv üllatusetteaste
 • Õhtujuht kes kogu pidu koos hoiab
 • Fotograaf
 • Sündmusest valmib kuni 3-minutiline meeleolukas video
 • Olemas kogu vajalik heli-, valgus- ja videotehnika
 • Sündmuse kestvus 5 tundi
 • Soulteami poolset sündmuse ettevalmistust, kohapealset organiseerimist ja vajalikke järeltegevusi peale sündmuse toimumist.  
SUVISE KOKTEILIPEO HIND
kuni 30 500 €

– lõplik hind sõltub valitud nädalapäevast

konkreetse pakkumise saadame 2 tööpäeva jooksul 

paketi minimaalne ettetellimise aeg 14 päeva 

hinnale lisandub käibemaks 

paketti kohandatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivatele COVID 19 piirangutele 

KÜSI PAKKUMIST!


  Vorm on kaitstud Google RECAPTCHA lahendusega: privaatsustingimused ja teenusetingimused.

  KOHT, MIS MEELITAB

  Kokteilipidu mererannas, kuuma päikese ja mõnusa jahutava tuuleiiliga on ilmselt see, mida igaüks kasvõi korra elus kogeda soovib. Just sellist sündmust soovimegi Sinule ja Sinu külalistele pakkuda! Haabneemes asuv OKO restoran on eksklusiivne lõunaning õhtusöögikoht, pakkudes itaaliahõngulisi maitseelamusi ning lummavaid vaateid merele. See on parim paik ühe meeleoluka kokteilipeo korraldamiseks 

  Sinu seltskonna käsutuses on OKO restorani 2. ning 3. korrus, kus suvel avab oma uksed ka ligemale 50 külalist mahutav suur terrass  

  Kokteilipeole omaselt oleme ruumid ning terrassi dekoreerinud vastavalt temaatikale ning kogu mööblilahendus ja paigutus sobitub restorani atmosfääri justkui valatult. 

  PROGRAMM, MIS KÕNETAB

  Kokteilipeol tekib selline mõnusalt sundimatu olemine ehk kulgemine, omavaheline suhtlemine ja õhtu nautimineToome Sinu õhtusse sellise elava muusika, mis loob meeleolu, aga laseb olla. Toome Sinu õhtusse ka DJ, kes teab kuidas Sind endasse mässida, aga ei suru peale. Lisaks astub sündmusel ülesse ka üks üllatusesineja (trummishow, mustkunstnik vm), kes pakub vaatemängu ja loob õhtusse parajalt elevust 

  Showbaarman valmistab baaris linna parimaid kokteile ning jagab nippe, kuidas kokteilid eriti maitsvaks muuta. See kõik tekitab tunde nagu oleksid jõudnud linna parimasselounge’i ja umbes nii saab see ka olema! 

  Õhtujuht hoiab kogu sündmust oma valvsa pilgu all ning tervitab saabujaid, jagab näpunäiteid eesootavast, suunab vajadusel külalisi sinna, kuhu vaja ning tutvustab esinejaid Fotograaf ja videograaf püüavad pilti ning videolindile kõik, mis Sinu sündmusel jäädvustamist vajab, et sündmusest tekiks meeleolukas pildigalerii ja emotsiooniderohke aftermovie. 

  KÕIK ON ORGANISEERITUD

  Tule, naudi, usalda ja lase ennast üllatada! Organiseerime Sinu eest ära kõik algusest -lõpuni.

  Soulteam seisab hea selle eest, et Sinu sündmusel on iga pisemgi detail organiseeritud! Oleme enne sündmust Sinuga kontaktis ja räägime läbi sündmuse terviklahenduse, sobivad esinejad ning menüü. Seejärel teeme kõik ettevalmistused ja oleme olemas OKOs sündmuse päeval kohapeal, veendumaks, et Sinu sündmus kulgeb viperusteta. Peale sündmust võtame otsad kokku ning teostame kõik sündmusega seonduvad järeltegevused 

  Tule ja naudi! Meile on oluline Sinu südamerahu, mistõttu ei pea Sina hoidma silma peal pisidetailidel, võibolla ei pea Sa nendega isegi mitte kursis olema. Soovime pakkuda Sinule ja Sinu seltskonnale vaid parimat elamust ja olemist. Korraldame Sinu eest kõik, kvaliteedis järele andmata! 

  Oko 1
  Oko3
  Oko 3