Tuljak 3
tuljak-2
Tuljak 5
tuljak-9

GLAMUURNE PEOÕHTU TULJAKUS

KUNI 100 KÜLALIST

Pidu, mis jääb meelde! Glamuurne peoõhtu õdusas restoranis koos imeliste maitsete, suurepärase programmi ja loomulikult tantsuga.

PAKETT SISALDAB

 • Restoran Tuljak (kogu restoran + suvel avatud suveterrassiga) 
 • Istumine laudades või püstijala stiilis
 • Suurepärane 5-käiguline menüü või pidulik buffee stiilis õhtusöök Tuljaku kokkadelt
 • Toit serveeritud laudadesse või buffee stiilis
 • Tervitusjook ning alkohoolsed– ja alkoholivabad joogid toidu kõrvale
 • Bänd laval 2x40minutit (Nt Shanon, Swingers, Regatt vms)
 • Kogu õhtu loob meeleolumuusikat DJ
 • 2 õhtusse sobivat üllatusesinejat
 • Õhtujuht, kes kogu sündmust koos hoiab
 • Fotograaf külalisi pildile püüdmas
 • Sündmusest valmib  kuni 3-minutiline video
 • Dekoratsioonid vastavalt temaatikale
 • Olemas on ka kogu vajalik heli-, valgus- ja videotehnika
 • Sündmuse kestvus 5 tundi
 • Soulteami poolset sündmuse ettevalmistust, kohapealset organiseerimist ja vajalikke järeltegevusi peale sündmuse toimumist.
GLAMUURSE PEOÕHTU HIND
kuni 37 000 €

– lõplik hind sõltub valitud nädalapäevast

konkreetse pakkumise saadame 2 tööpäeva jooksul 

paketi minimaalne ettetellimise aeg 14 päeva 

hinnale lisandub käibemaks 

paketti kohandatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivatele COVID 19 piirangutele 

KÜSI PAKKUMIST!


  Vorm on kaitstud Google RECAPTCHA lahendusega: privaatsustingimused ja teenusetingimused.

  KOHT, MIS MEELITAB

  Restoran Tuljak on teada-tuntud oma suurepärase asukoha ning maitsvate toitude poolest. Kõik toidud on restorani enda valmistatud ja serveeritud, millest võib leida nostalgiahõngu tänapäevasemas vormis. 

  Legendaarne Tuljak ja retro hõnguline atmosfäär toetavad 100% peoõhtu meeleolu. Ei ole oluline, mis vanusegrupis on Sinu meeskond või Sinu ettevõtte kliendid, teatud äratundmist, kasvõi kohalejõudmist tunneb seal igaüks. 

  Tuljaku asukoht, Pirita tee ääres vaatega merele, on kirss tordil. Suvisel perioodil on avatud ka terrass, kus on võimalik nautida ilusat ilma, soojendavat päikest ning imelisi vaateid merele.  

  Glamuursele peoõhtule kohaselt on restoran dekoreeritud vastavaltloodud on temaatikale kohane atmosfäär koos laua-, saali– ja lavakaunistused, fotosein ning palju muud. Lisaks on ruumis olemas kogu programmiks vajalik heli-, valgus- ja videotehnika 

  PROGRAMM, MIS KÕNETAB

  Jah, programm saab olema õhtu vääriline! Kutsume lavale ühe Eesti tuntud artisti, kes loob suurepärast muusikat mõnusa õhtusöögi kõrvale ja tantsuplatsile. Pakutud muusikakollektiivide seast saad valida enda sündmusele sobivaima lahenduse. Kogu sündmuse seovad tervikuks hoogne õhtujuht ja meeleolumuusikat mängiv DJ. 

  Üllatusesinejad lisavad õhtusse maagiatkes teab, võibolla müstilise mustkunstietenduse, võibolla hoogsa tantsushow, naerutava stand-up etenduse või muu sarnasega, mis kõnetab Sinu külalisi ja muudab õhtu erilisemaksValikus on mitmeid etteasted, mille vahel saad Sa ise sobivaima ja meelepärasema valida.  

  Foto- ja videograafil on õhtus samuti oluline roll – püüda pildile ja kaameralindile kõik see, mis meeleolukat sündmust hiljem meenutama jääb ja mille kaudu ikka ning jälle kogu seda õhtut meenutada saab.  

  KÕIK ON ORGANISEERITUD

  Soulteam seisab hea selle eest, et Sinu sündmusel on iga pisemgi detail organiseeritud!

  Oleme enne sündmust Sinuga kontaktis ja räägime läbi sündmuse terviklahenduse, sobivad esinejad ning menüü. Seejärel teeme kõik ettevalmistused ja oleme olemas Tuljakus sündmuse päeval kohapeal, veendumaks, et Sinu sündmus kulgeb viperusteta. Peale sündmust võtame otsad kokku ning teostame kõik sündmusega seotud järeltegevused.  

  Tule ja naudi! Meile on oluline Sinu südamerahu, mistõttu ei pea Sina hoidma silma peal pisidetailidel, võibolla ei pea Sa nendega isegi mitte kursis olema. Soovime pakkuda Sinule ja Sinu seltskonnale vaid parimat elamust ja olemist. Korraldame Sinu eest kõik, kvaliteedis järele andmata! 

  tuljak-8
  Tuljak 1
  tuljak-11