Paju Villa 4
Paju_Villa_Toit
Paju Villa 2
Paju Villa 8

AIAPIDU PAJU VILLAS

KUNI 80 KÜLALIST

Aiapidu ei ole lihtsalt pidu…Selle juures on oluline iga pisidetail, mis tekitab tunde, et oled jõudnud aiapeole. Suurepärased maitsed, õdus olemine, laternad ja küünlad, lillevanikud, jahutavad kokteilid, mõnus muusika, parimad vestluskaaslasedJust selline saab olemas Sinu ettevõtte sündmus Paju Villas! 

PAKETT SISALDAB

 • Restoran Paju Villa privaatne kasutus 
 • Suurepärane 3-käiguline menüü Paju Villa kokkadelt
 • Tervitusjook ja alkohoolsedning alkoholivabad joogid toidu kõrvale 
 • Istumine laudades või püstijala stiilis
 • Toit serveeritud kas gala dinner stiilis laudades või buffeena
 • Elav muusika 2x30minutit (Nt Tanja ja Mikk Saare duo, Mari Jürjens, Mick Pedaja vms)
 • Meeleolumuusikat loob DJ
 • 1 sündmusele sobiv üllatusesineja
 • Õhtujuht, kes kogu peo tervikuks seob
 • Fotograaf
 • Sündmusest valmib kuni 3-minutiline meeleolukas video
 • Telk/varjualune, et pakkuda kaitset nii päikese kui vihma eest
 • Dekoratsioonid vastavalt temaatikale
 • Olemas kogu vajalik heli-, valgus- ja videotehnika
 • Sündmuse kestvus 5 tundi
 • Soulteami poolset sündmuse ettevalmistust, kohapealset organiseerimist ja vajalikke järeltegevusi peale sündmuse toimumist. 
PAJU VILLA AIAPEO HIND
kuni 27 500 €

– lõplik hind sõltub valitud nädalapäevast

konkreetse pakkumise saadame 2 tööpäeva jooksul 

paketi minimaalne ettetellimise aeg 14 päeva 

hinnale lisandub käibemaks 

paketti kohandatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivatele COVID 19 piirangutele 

KÜSI PAKKUMIST!


  Vorm on kaitstud Google RECAPTCHA lahendusega: privaatsustingimused ja teenusetingimused.

  KOHT, MIS MEELITAB!

  Nõmme mändide all, Vabaduse puiestee ääres asuv 1930 aastal ehitatud Paju Villa kõnetab oma ilmeka välimuse ning suure rohelise aiaga kõiki, kes sealt mööda juhtuvad jalutama. See hoov on lausa loodud õdusaks aiapeoks pirnikettide, mõnusa muusika ning maitsvate toitude ja jookidega.  

  Oleme hoolitsenud selle eest, et ilm aiapeole piire ei seaks. Õuealale on Sinu sündmuse jaoks paigutatud telk, mis pakub jahutust päikese, aga ka vihma eest. 

  Telgi alla on sätitud mööbel külaliste mõnusaks äraolemiseks ning olemas on vajalik heli– ja valgustehnika. Pirniketid, lillevanikud, temaatikasse sobiv fotosein ja eriline aiapeoks sobiv mööbel on vaid mõned näited dekoratsioonidest, millega kogu ala on kaunistatud 

  PROGRAMM, MIS KÕNETAB

  Oleme toonud Sinu aiapeole suurepärase muusika, pigem akustilise, ilusa ja helge, et lasta ajal kulgeda rahulikus ja nauditavas tempos. Kogu peo seovad tervikuks õhtujuht ja meeleolumuusikat mängiv DJ. Pakutud esinejate seast saad ise valida enda peole sobivaima lahenduse 

  Üllatusesineja lisab õhtusse hoogukes teab, võibolla müstilise mustkunstietteaste, naerutava stand-up etenduse või muu sarnasega, mis kõnetab Sinu külalisi ja muudab õhtu erilisemaksValikus on mitmeid etteasted, mille vahel saad Sa ise sobivaima ja meelepärasema valida 

  Foto- ja videograafil on õhtus samuti oluline roll – püüda pildile ja kaameralindile kõik see, mis meeleolukat sündmust hiljem meenutama jääb ja mille kaudu ikka ning jälle kogu seda õhtut meenutada saab 

  KÕIK ON ORGANISEERITUD

  Soulteam seisab hea selle eest, et Sinu sündmusel on iga pisemgi detail organiseeritud! Oleme enne sündmust Sinuga kontaktis ja räägime läbi sündmuse terviklahenduse, sobivad esinejad ning menüü. Seejärel teeme kõik ettevalmistused ja oleme olemas Paju Villas sündmuse päeval kohapeal, veendumaks, et Sinu sündmus kulgeb viperusteta. Peale sündmust võtame otsad kokku ning teostame kõik sündmusega seonduvad järeltegevused.  

  Tule ja naudi! Meile on oluline Sinu südamerahu, mistõttu ei pea Sina hoidma silma peal pisidetailidel, võibolla ei pea Sa nendega isegi mitte kursis olema. Soovime pakkuda Sinule ja Sinu seltskonnale vaid parimat elamust ja olemist. Korraldame Sinu eest kõik, kvaliteedis järele andmata! 

  Paju Villa 3
  Paju Villa 7
  Paju Villa 9