Triinu Toomela

Triinu on tegutsenud sündmuste korralduse maailmas aastast 2004, mil ta alustas tööd legendaarse ööklubi Bonnie & Clyde programmijuhi assistendina. Aastatel 2006 – 2011 töötas Triinu üritusturundusagentuuris Broadline projektijuhina ning 2012 aastal oli aeg küps, et luua enda üriturundusagentuur, mis algselt kandis nime Live Marketing Agency, kuid mis täna kannab nime Soulteam.

Kõige selle kõrvalt toimetas Triinu aastatel 2010-2014 Tallinnas asuva Katusekino sündmuste juhina ning aastatel 2011-2015 Pimedate Ööde Filmifestivali erivajadustega inimeste projekti koordinaatorina, organiseerides kvaliteetseid kinoseansse ka erivajadustega inimestele.

Triinu kogemustepagas sündmuste korraldamisel ulatub väiksematest tooteesitlustest kuni suurte 1000 külalisega galasündmusteni.

Ta on olnud väga mitme maineka konverentsi ning suursündmuse peakorraldaja Eestis. Näiteks nagu Kanal 2 30. juubel ning kuulunud Eesti eesistumise ajal korraldatud kõrgtasemelise konverentsi “Future of Work: Making It e-Easy” korraldustiimi.

Tänu oma suurele kogemustepagasile oskab Triinu väga hästi jagada nõu ning konsulteerida erinevaid ettevõtteid strateegilise ja pikemaajalise üritusturundusplaani koostamisel, mis on väga heaks täiendavaks tööriistaks turundusjuhtidele turundusplaanide koostamisel ning ettevõtte tegevjuhtidele aastaplaani ja eelarvete koostamisel. Selle lähenemise abil on Soulteam aidanud oma klientidel kokku hoida 100 000 eurosid läbi aastate.

Triinu moto on, et kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab! See paneb teda otsima lahendusi igas olukorras, mis tihtipeale taandub läbimõeldud ja eesmärgipäraste sündmuste loomisele.

Loomu poolest on Triinu uudishimulik seikleja, kellele meeldib uusi paiku avastada, uusi teadmisi omandada ning oma silmaringi laiendada. Seepärast meeldib Triinule väga ka üritusturunduse valdkond, sest see pakub piisavalt väljakutset alati midagi uut ja põnevat välja mõelda. Lisaks saab olla abiks klientide probleemidele lahenduste otsimisel ning nende unistuste teostamisel, mille lõpptulemuse nägemine ja kogemine annab alati energiat ning entusiasmi tegutsemiseks juurde.