Triinu Toomela

Triinu on Soulteam’i hing ja asutaja. Soulteam’i selgroog ja suunanäitaja, kontori naer ja positiivsus. Triinu on INSPIRATSIOON.

Üle 15 aasta on Triinu korraldanud sündmusi, loonud imelisi loovlahendusi, juhtinud vägesid ja mägesid. Ta teeb tööd alati hingega, ülima detailitäpsuse ning kannatlikkusega. Detailid ei suuda temaga sammu pidada, sest ta näeb ette isegi seda, mida olemas veel ei ole.

Triinu tugevaim külg on jääda rahulikuks ja leida lahendus – igas olukorras. Tema imelisem külg on leida kirg ja motivatsioon – kõiges.

Triinu on see, kes hüppab kontoris keset töist õhkkonda toolilt püsti ja hõikab laia naeratusega NIIIII TOREEEE, missest, et ta parasjagu Dropbox’i korrastamisega tegeles. Pole ju oluline tegevus, oluline on enda meelestatus. Triinu energia on igas toanurgas ja iga meeskonnaliikme hinges.

Kas oled kuulnud, kuidas Triinu räägib oma klientidest, sündmustest või koostööpartneritest? Meie oleme, sest seda on võimatu mitte märgata. Tema suhtumises on alati ülim sõbralikkus ja mõistmine ning täpselt nii teeb Triinu oma tööd. Iga klient, sündmus, koostööpartner või meeskonnaliige on hoitud, sest ta päriselt hoolib.

Vahest, kui tahame Triinut kohmetuna kokutama panna, siis on paslik teda nimetada Ülemuseks või Tegevjuhiks või Direktoriks. Need sõnad on talle nii võõrad, et see on lausa naljakas. Nendes ametinimetustes on kõla, mis temaga kokku lihtsalt ei sobi ja millega Triinu ise samastuda ei oska. Just sellepärast oleme Soulteam’is kõik meeskonnaliikmed, mitte ülemused ega alluvad.
Oleme üks TIIM!