20200731_201140
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
Untitled design-7 copy 3

SEIKLUSLIKUD SUVEPÄEVAD

20 – 60 OSALEJAT

Meeskonna suvepäevad koos ülipõneva autode orienteerumismänguga ning ööbimisega Tallinna lähistel hubases turismitalus, koos hea toidu ja kuuma saunaga. 

PAKETT SISALDAB

 • 2-päevased suvepäevad Tallinna lähedal asuvas turismitalus
 • 4 tundi kestev võistkondlik autode orienteerumine juhendamise ja mobiilirakenduse abil. Vajalik minimaalselt 10 auto olemasolu Sinu meeskonna poolt!
 • Mängujuht, kes juhib autode orienteerumismängu stuudiost
 • Privaatne turismitalu kasutus koos ööbimisega kogu seltskonnale
 • Rikkalik buffee õhtusöök koos jookidega ning sauna kasutuse võimalus majutuskohas
 • Õhtul astub üles ka üllatusesineja
 • Hommikusöök majutuskohas
 • Meenekotike ettevõtte logoga
 • Fotograaf sündmust jäädvustamas
 • Sündmusest valmib 2-minutiline aftermovie
 • Soulteami poolset sündmuse ettevalmistust, kohapealset organiseerimist ning vajalikke järeltegevusi peale sündmuse toimumist 
SUVEPÄEVADE HIND
kuni 27 500 €

– lõplik hind sõltub valitud nädalapäevast ja inimeste arvust 

konkreetse pakkumise saadame 2 tööpäeva jooksul 

paketi minimaalne ettetellimise aeg 14 päeva 

hinnale lisandub käibemaks 

paketti kohandatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivatele COVID 19 piirangutele 

KÜSI PAKKUMIST!


  Vorm on kaitstud Google RECAPTCHA lahendusega: privaatsustingimused ja teenusetingimused.

  KOGEMUS, MIDA MEENUTADA

  Elektroonika, autode ja meeskonna taibukuse proovilepanek! Täielikult organiseeritud orienteerumismäng tekitab sõltuvust, adrenaliini ja soovi iga hinna eest lõpp-punkti esimesena jõuda. Mängujuht elab võistlusele kaasa stuudiost! 

  Mobiilirakendus, kindlad mängureeglid, mitmekülgsed kontrollpunktid loovad sellest autode orienteerumismängust elamuse, mida meeskond veel aastaid hiljem meenutab. 

  Sinu meeskonna poolt on vaja ainult inimesi ning autosid, meie poolt on organiseeritud kõik muu! 

  PUHKEHETK, MIDA NAUTIDA

  Autode orienteerumine viib meid sihtpunktina hubasesse turismitallu Tallinna lähistel. Looduskaunis koht vabas õhus saab olema akude laadimiseks ideaalne. 

  Saabujatele pakume kosutavat kehakinnitust, hõikame välja autode orienteerumise võitjad ning õhtule paneb punkti kuum saun. Lisaks astub õhtusel sündmusel ülesse ka Sinu poolt valitud üllatusesinejaolgu selleks siis muusikaline kollektiiv või mõni meelelahutuslik tegevus, mida veel tiimiga ette soovite võtta 

  Maitsev toit, hea muusika, kuum saun ja kosutavad joogid aitavad suurepärase päeva õhtusse veeretada ning tekkinud emotsioonidetulva sõnadesse muljetada. 

  MISKI EI JÄÄ JUHUSE HOOLEKS!

  Soulteam seisab hea selle eest, et Sinu sündmusel on iga pisimgi detail organiseeritud! Oleme enne sündmust Sinuga kontaktis ja räägime läbi sündmuse terviklahenduse, sobivad esinejad ning menüü. Seejärel teeme kõik ettevalmistused ja oleme olemas sündmuse päeval kohapeal, veendumaks, et Sinu sündmus kulgeb viperusteta. Peale sündmust võtame otsad kokku ning teostame kõik sündmusega seonduvad järeltegevused 

  Tule ja naudi! Meile on oluline Sinu südamerahu, mistõttu ei pea Sina hoidma silma peal pisidetailidel, võibolla ei pea Sa nendega isegi mitte kursis olema. Soovime pakkuda Sinule ja Sinu seltskonnale vaid parimat elamust ja olemist. Korraldame Sinu eest kõik, kvaliteedis järele andmata! 

  Untitled design-7 copy 8
  Soulteam_sündmuste-korraldamine_Ensto-Ensek-60_2
  Screenshot 2021-04-18 at 13.54.58