240426_Soulteam-Inission_Erlend_Štaub520-Edit

Regina Lukk

Reginal on seitse aastat kogemust sündmuste korraldamisega nii rahvusvahelises tudengiorganisatsioonis kui ka erinevates ettevõtetes.

Tema kogemustepagasist leiab erineva eesmärgi ja suurusega sündmuste korraldamist, alates Eesti kõige suurema tudengitele suunatud karjäärimessi Võti Tulevikku korraldamisest kuni suvepäevade ja tänusündmusteni.

Reginal on bakalaureusekraad ärinduses, spetsialiseerumisega turundusele. Lisaks on ta enda teadmiseid täiendanud sündmusturunduse projektijuhi erialal Tallinna Majanduskoolis. Tema teadmised ja kogemused on rikastatud viie aastase digiturunduse kogemusega ning nelja aastase töökogemusega tööandja brändingu projektijuhi rollis Nortal’is, keskendudes nii sisemistele kui välimistele tööandja brändingu tegevustele ning töötajate kaasamisele. Oma kogemusest lähtuvalt oskab ta hästi suhestuda ja kaasa mõelda erineva eesmärgiga sündmuste korraldamisel, lähtuvalt Sinu vajadustest.

Tema sündmuste loomise filosoofia on lihtne ja kliendikeskne. Regina mõistab ettevõtte eesmärke ning panustab südamega, et iga sündmus täidaks oma eesmärki nii tellija kui ka osalejate vaatenurgast. Tema siht on luua sündmuseid, mis on meeldejäävad ja mõjusad kõikidele osalejatele, pakkudes samal ajal ettevõttele reaalset lisaväärtust ja tulemusi.

Sündmuse loomise teekonnal on Regina Sinu jaoks sajaprotsendiliselt olemas, et igast sündmusest jääks maha mitte ainult professionaalne jälg, vaid ka soe ja meeldejääv mälestus.