Soulteam on kamp sarnaselt mõtlevaid ja tegutsevaid inimesi, kelle suurim kirg on sündmuste korraldamine ja üritusturundus.

Oleme üritusturundusvaldkonnas aktiivselt tegutsenud 2006. aastast ning selle aja jooksul korraldanud ligi 2500 sündmust, mis on teinud õnnelikuks üle 100 000 inimese. 

Tegutseme igapäevaselt üle Eesti, kuid omame kogemust sündmuste korraldamisel ka Baltikumis ning Soomes.

Soulteam_Triinu Toomela_3

Triinu Toomela

Soulteam_Karin Saaliste_1

Karin Saaliste

Soulteam_Liis Siitan_2

Liis Siitan

Usume, et äri tehakse inimeste vahel ning head suhted on eduka äri alus

Usume, et heade suhete loomise ning hoidmise eelduseks pole pelgalt suure palgatšeki ulatamine töötajale ega allahindlusega arve kirjutamine kliendile, vaid eelkõige inimeste väärtustamine emotsionaalsel tasandil. Usume, et iga inimene on väärt tunnustamist, tänamist ja inspireerimist – nii ettevõtte töötaja, klient, kui ka partner. Erinevad sündmused loovad oma töötajatele ning klientidele võimaluse suhelda väljaspool igapäeva töörutiini ning võimaldavad pakkuda neile meeldejäävaid emotsioone, tunnustada nende panust ja avaldada tänu. Kõik see loob suurepärased eeldused headeks suheteks ning on üheks oluliseks võtmeteguriks, mis aitab Sinu äril olla jätkusuutlikult edukas.

Me ei korralda üritusi – me loome sündmuseid

Pühendume kogu hingest sellele, et Sinu soovid täituksid, Sinu töötajad oleksid hoitud ning Sinu kliendid tunneksid ennast erilisena.

Meid inspireerib see, kui saame Sinu eesmärke ja unistusi ellu viia

Oleme Sinu tiim! Juhenda meid, nagu Sa juhendad oma ettevõtte töötajaid ning me aitame kaasa Sinu isiklike ning äriliste eesmärkide saavutamisele. Mõtleme üheskoos välja lahendusi, kuidas Sinu inimesi emotsionaalsel tasandil liigutada, tänada ja inspireerida ning seejärel teeme Sinu unistused teoks!