Mai_Soulteam

Mai Lepik

Mai on inimene, kelle soe ja südamlik olemine VÕLUB juba esimesest hetkest peale. Tema tahe TEGUTSEDA ja TULEMUSI SAAVUTADA on märkimisväärne. Mai on meie tiimi KAINE MÕISTUS, kes seisab alati kahel jalal maapeal ning vajadusel meie kõigi pead pilvedest alla toob. Tema kohusetunne on tema TRUMP, mistõttu saab Maile ALATI kindel olla.

Hoolimata oma väiksest kasvust on Mai TUGEV ja VÄEKAS naine, kes ei karda pikki tööpäevi, suuri väljakutseid ning vastutusrikkaid ülesandeid. Ta SAAB HAKKAMA ka kõige ekstreemsemates olukordades. Selle tõestuseks on Mai pikaajaline karjäär Londonis hotelli konverentsikeskuse juhina töötades, mis teda korralikult igasugustes erinevates olukordades KARASTAS ning mille lõbusaid meenutusi ta meiega ikka aeg-ajalt jagab.

Mai on TULIHINGELINE rohelise mõtteviisi EDENDAJA. Kohati võib isegi öelda, et looduslaps, kellele läheb VÄGA KORDA see, millise maailma ta endast maha jätab. Just seetõttu on Mai alustanud REVOLUTSIOONI ka sündmuste korraldamises ja otsib aina rohkem JÄTKUSUUTLIKKE LAHENDUSI, kuidas sündmuseid korraldada. Siirast TAHET ja PEALEHAKKAMIST tal selles osas jagub.

HINGELT on Mai kunstiinimene, kellele meeldib asju OMA KÄTEGA nokitseda. Tema suurimaks varaks on tema perekond ning parimaks meelelahutuseks pikad jalutuskäigud looduses.

Meil on vaid suur rõõm, et selline USIN töömesilane, KIRGLIK roheaktivist ning HEASÜDAMLIK looduslaps on meie tiimi koosseisu rikastamas.