Tasuta webinar #3_Soulteam

KUIDAS KORRALDADA EDUKAID SÜNDMUSTE

HANKEID JA KONKURSSE?

Kas Sina tegeled oma ettevõttes sündmuste hangete ning konkursside korraldamisega? Oled mõelnud, kuidas seda teha nii, et hanke käigus tuleks vähem küsimusi ning jõuaksid eelkõige enda jaoks parima võimaliku koostööpartnerini?

Kutsume Sind meie TASUTA webinarile

Räägime webinaril hangete ja konkursside dokumentide ettevalmistamisest ning millele praegusel piirangute ajal tähelepanu pöörata.

Teeme juttu, kuidas valida sobivad ettevõtted, keda kutsuda hankel või konkursil osalema.

Anname omalt poolt agentuuri, kui konkursil osaleja vaate sellele, milline on üks selge ja konkreetne sündmuste korraldamise konkursi briif.

Webinari viib läbi üritusturundusagentuuri Soulteam OÜ asutaja ja sündmusturundaja TRIINU TOOMELA.

Triinu on kirglikult sündmusi korraldanud juba 2006. aastast ning selle aja jooksul on pagasisse kogunenud ligi 2500 sündmuse kogemus, mis on teinud õnnelikuks üle 100 000 inimese.

 

“Me ei otsi Soulteam’is sündmusi korraldades traditsioonilisi lahendusi, otsime alati neid, mis sobiksid Sinu ettevõtte, Sinu meeskonna ja Sinu eesmärkidega.”

Triinu Toomela 

Jäta meile enda nimi ja e-posti aadress ning saadame veebiseminaril osalemise info Sinule e-kirjaga!    Vorm on kaitstud Google RECAPTCHA lahendusega: privaatsustingimused ja teenusetingimused.