Erle Allas

Erle on nagu aarete laegas, kes avab end tasa ja targu, alati seal kus sobilik ning vajalik. Nüüdseks on juba selgeks saanud, et Erlega peab eelnevalt kooskõlastama KÕIK, mis puudutab ettevõtte arendamist ja sisulist poolt. Tuleb välja, et ta on oma noore elu jooksul jõudnud juba saja asjaga tegeleda ning igasugustel aladel kogemusi omandada. Olgu selleks siis uue töötaja värbamine, ettevõtte kodulehe üles ehitamine, pressiteadete koostamine või mõni muu asi, mis nõuab meie arust suhteliselt spetsiifilisi teadmisi. Aga siis tuleb Erle ja ütleb: “Ma olen seda varem teinud ja teen selle ise ära!” Vot nii äge tegelane ta meil ongi! 

Erle toimetab peamiselt Soulteami “köögipoolega” ehk hoolitseb talle omase põhjalikkuse ning positiivsusega selle eest, et ettevõtte sisesed asjad toimiksid. Samas panustab ta taustajõuna ka erinevate projektide õnnestumisse.

Ühel hetkel otsisime oma tiimi abilist paariks kuuks. Siis tuli Erle ja tõi kaasa nii palju teadmisi, oskusi, töökust, kohusetunnet ja meiega ühtivaid väärtusi, et paarist kuust on tänaseks saanud oluliselt rohkem ning me tunneme siiani, kuidas saame üksteist täiendades ja koos panustades kasvada ning maailma paremaks muuta.

Erle on ehtekunstnik. Ta on pannud oma hinge ja südame üliägeda Woodmoon accessories brändi loomisesse ning valmistab kõik ehted algusest lõpuni käsitööna ise. Puit on tema KIRG!

Erle õpetab meile, kuidas unistused täituvad! Ühel hommikul arutatud ehte kavand või ettevõtte paremaks toimimiseks lendu lastud mõte on järgmise päeva hommikuks juba ära korraldatud ning reaalseks asjaks formuleeritud. Tegutsemine on tema loomuses ja niisama istuda ta ei suuda.

Lisaks kõigele on Erlel annet väga hästi kirjutada ja seetõttu on just tema vastutav kõigi meie sotsiaalmeedia postituste eest, mille vahendusel on ka Sinul võimalik temaga igapäevaselt kohtuda. Erandiks muidugi käesolev postitus.