Soulteam_Karin Saaliste_1

Karin Saaliste

Karin on Soulteami tiimiliige olnud kolm aastat. Selle ajaga on kliendid saanud Kariniga ka  suuremateks sõpradeks ja koostöö on ajas ainult süvenenud. Karini ja kliendi vahel tekib kergesti sünergia ning Karin on justkui juba kliendiettevõtte oma töötaja. Ta teab ja tunneb ettevõtet ning nende inimesi tänu millele saab ta seega olla kaasas juba ettevõtte strateegilises sündmuste planeerimise protsessis.

Sündmuste puhul on Karini jaoks olulised märksõnad detailid, tähendused ja lahendused. Lisaks sellele iseloomustab tema projektijuhtimist eriilmelisus. Olgu selleks uue toote tutvustavate inimeste leidmine ja koordineerimine promotsioonidel, erinevad kaubanduskeskustes toimuvad väiksemad ja suuremad eriprojektid, uute poodide suurejoonelised avamised või sisekommunikatsiooni sündmused ettevõttes – pole projekti, millega Karin hakkama ei saa. Karin teeb tulihingeliselt, läbimõeldult ja detailselt 15 töötajaga ettevõtte sündmuseid ja samas portfellis ning sama kirglikult tegeleb ta ka 150 töötjaga ettevõtete projektidega.

Klientid ütlevad alati, et nende süda on rahul kui Karin on kohal ja sündmusega toimetab.

Vabal ajal kuulub tema süda enda perele, kes on ühtlasi ka tema leegihoidjad. Häid mõtteid ja ideid kogub ta paljuski aias toimetades näpud mullas. Sportlikku vormi hoiab Karin aktiivselt sulgpalli mängides. Üks Karini motodest on “Hea teeb head ja rõõm toob rõõmu!”.