Soulteam_Karin Saaliste_1

Karin Saaliste

Karin…ON. Karin on ON nupp kõigele heale, ilusale, positiivsele. Karin on üks ütlemata eriline persoon, kes võlub lihtsuse, naeru ja headusega. Sealsamas on tema eriline oskus olla väga konkreetne ja nõudlik, aga seda nii pehmelt ja muhedalt, et mitte nõustumine ei tule valikuvariandina justkui kõne alla.

Karin on Soulteam’i töökas ja jutukas projektijuht, kes on loodud inimeste keskele ja suhtlema! Vahest on nii, et Karinil peab laskma ennast tühjaks rääkida ning on kummaliselt vaikne, kui tema häälekõla kõiges ei ole. Kairini jutukust teeb temast tema – meie jaoks ütlemata armsa inimese, kes jagab, arutleb, peegeldab.

Karinil on kuhjaga teadmisi ning tema selge, loogiline, uudishimulik meel annab Soulteam’i arengule väga palju juurde. Meil on suur õnn teda ja tema arengule suunatud meelt enda meeskonnas hoida.

Aga Karin ei jaga oma tööaega vaid Soulteam’iga. See aktiivne naine on hariduse omandanud hoopis tervishoiu teemadel ning tema teine ametinimetus on farmatseut. Ja oma vaba aega ei jaga ta samuti alati meiega – tundub, et kõige õnnelikum on ta oma perega koos olles – kogedes, mängides, seigeldes.

Karin on sõna-otseses-mõttes ilmekas ja koguaeg kombineeritud! Prilliraamid-kõrvarõngad-riided-tuju…armsad sõbrad…Kariniga on see oht, et sa armud temasse lihtsalt ära! Meie südamed on see imeline hing igaljuhul ära röövinud!