SÜNDMUSTE PAKETID

Saa osa sündmustest, kus oleme Sinu väärtusliku aja kokkuhoiu nimel juba kõik ära organiseerinud!

Tuljak 3

GLAMUURNE PEOÕHTU TULJAKUS

Pidu, mis jääb meelde! Glamuurne peoõhtu legendaarses, retro hõngulises ning õdusas Tuljaku restoranis koos imeliste maitsete, suurepärase programmi ja loomulikult tantsuga.

Paju Villa 2

AIAPIDU PAJU VILLAS

Aiapeo juures on oluline iga pisidetail, et tekiks see õige tunne – suurepärased maitsed, õdus olemine, laternad ja küünlad, lillevanikud, jahutavad kokteilid, mõnus muusika, parimad vestluskaaslased.

Screenshot 2021-04-18 at 13.55.35

WORKDAY GETAWAY

Tõeline energia tuleb loodusest! Matk Aegviidu looduskaunitel radadel, suurepärased lõkkel valminud toidud ning mõnus olemine kolleegidega, millele lisab vürtsi üks eriline etteaste lõkke ääres. 

Oko 6

KOKTEILIPIDU OKO’S

Meeliülendav suvine kokteilipidu Sinu seltskonnale imeliste maitsete, mõnusa muusika ja lummava mereäärse vaatega. Lihtsalt tule ja naudi seda sundimatut kulgemist!

nch-7

MÜSTILINE ÕHTUSÖÖK NOA CHEF’S HALL’IS

NCH’s ehk NOA restorani peakoka saalis on kõik veel erilisem. Seal kohtuvad parimad maitsed, privaatne atmosfäär ja kõige erilisemad hetked! 

20200731_201140

SEIKLUSLIKUD SUVEPÄEVAD

Meeskonna suvepäevad koos ülipõneva autode orienteerumismänguga ning ööbimisega Tallinna lähistel hubases turismitalus, koos hea toidu ja kuuma saunaga. 

Untitled design-7

ÖÖMATK LOODUSES

Öös on asjumüstikat, lugusid, valgust, hääli ja ilu. Tee oma meeskonnaga üks mõnus öine matk looduses, naudi olemist lõkke ääres ning sündmust, mis ilmselt kunagi ühelgi osalejal meelest ei lähe.