Helina Järs

Helina on Soulteam’i meeskonna mõistatus ja salapära. Kui teda esimest korda kohtad, siis märkad tema töökust, rahulikkust ja konkreetsust, kuid mõistad kohe, et temas on peidus nii palju, mida avastada. Helinal on kihid ning nendes kihtides on tema imetlusväärne olemus, sisu ja sügavus.

Helina on kõige rohkem seotud Soulteam’i sündmuste planeerimise ja läbiviimisega. Ta organiseerib ja koordineerib, “žongleerib ja parodeerib”. Tegemist on inimesega, keda saab ALATI usaldada. Ütleme täie tõsiduse ja ülima uhkusega, et Helina on meie meeskonna raudne tank, kelle töökus ja tööeetika on kadestamisväärselt järjepidev.

Helina on ühelt poolt nii kahe jalaga maa peal ja realistlik, teisalt tõeline loovhing, kellel on väga hea silm, et luua teistsuguseid lahendusi. Ta ei uju vastuvoolu, aga ta voolab täielikult omas rütmis ja tunnetuses.

Helina on meie meeskonna suurim gurmaan. Ta armastab head toitu, veini ja juustu! Tema on see, kes avastab erinevaid maitseid ning reisile minnes võid kindel olla, et suur osa tema reisieelarvest on pühendatud toidule – tõelise austuse, lugupidamise ja naudinguga! Kui juhtud Helina suguse toidugurmaani ja muuhulgas Itaalia armastaja juuresolekul eksima sõnaga ESPRESSO, öeldes selle asemel EKSPRESSO, siis tea, et see on ülim keele rüvetamine. Tegin seda üks kord…sain hoolivalt sooja, kuid siiski irooniaga täidetud paranduse, et ma mitte kunagi seda viga enam ei teeks.

Helina on selline isiksus, kes on kindel ja stabiilne ning kelle kõrval sa lihtsalt tahad olla. Ta ei sunni peale oma arvamust, kuigi tal on see väga selge – kõiges. Ta ei kergita ennast vilede ja hüüete saatel esile – ta lihtsalt on ja sa märkad. Ta ei ütle enda kohta mitte kunagi, et ta on äge – aga meie ütleme, sest ta lihtsalt on!